Etiket - Sormak İstedikleriniz

Davetiyeler Hakkında Sormak İstedikleriniz

Davetiye hakkında sormak istedikleriniz

2003 Yılından beri davetiye yapıyoruz

Resimli davetiye modelini ilk çıkaran firma olarak 2003 yılından beri 10 binlerce kişiye davetiye yaptık. Yurt içinde Edirne’den Şırnak’a kadar yurt dışında ise 25 Ağırlıkta Almanya, fransa , hollanda ve diğer avrupa ülkelerine davetiye göndererek hizmet etmeye çalıştık. Bizi tavsiye eden davetiyesini yaptığımız müşterilerimize binlerce teşekkürü borç biliyoruz. Ana prensibimiz olan “Müşterinin memnuniyeti parasını almaktan daha zevkli” anlayışından hiç bir zaman taviz vermeyeceğiz.
Düğün Davetiyeleri 2011
Davetiye Bursa

Firmamızın Bursada olması sebebiyle bizi tavsiye edenler google da “davetiye bursa” diye aratınca çıkan firma diye tavsiye ediyor ve bizde ilk sırada çıktığımız için insanlar hemen tıklayıp sitemizi buluyorlardı. Uyanık geçinen ve sitemizdeki davetiyelere benzetmeye çalışan “Çakma Davetiyeci” ler “davetiyebursa” domainini alıp birazda seo çalışıp ön sıralara çıkmayı başardılar. aranan kelime ile domainin örtüşmesi google da sıralamaya en üstte girmeyi başardılar. Fakat firmamız bu işi 2003 yılından beri resmi olarak(merdiven altı değil) yapan ilk firma özelliğini korumaktadır. Firmamızdaki müşteri memnuniyeti, baskı kalitesi ve zamanında teslimat gibi şaşmaz prensipler sayesinde arama motorlarına gerek duymadan referansla büyümeye devam etmekteyiz.
Davetiyeler Hakkında

Davetiyeler hakkında tarafımıza en çok sorulan soruların içinde “Sitede yazılan davetiye fiyatları acaba doğrumu? 1000 adet 60 liramı? ve bu davetiyeler ince bir kağıdamı basılıyor. kalitesi nasıl diye sorular soruluyor. Bu konuda ayrıntılı bilgiler sitemizde mevcuttur. Yinede arayıp ayrıntılı bilgileri almanız mümkündür. İletişim bölümünde telefonlarımız mevcuttur. Ayrıntılı bilgileri tarafımızdan aldıktan sonra yinede bir endişesi olanlara şunu söylüyoruz. Davetiyelerin bazılarının arka bilgilerinde iletişim telefonları mevcuttur. onlardan bir kaçını arayıp (şu şekilde sormanız özenle rica olunur) “Kusura bakmayınız rahatsız ettik. yaptırmış olduğunuz düğün davetiyelerinden memnun musunuz, zamanında teslim edildimi?, baskısı ve kalitesi nasıldı? diye sormanız sizin endişenizi giderecektir.

1000 adet davetiye fazla

Soru:1000 adet fazla oluyor. ben 400 adet davetiye istiyorum.
yapabilirmisiniz.?
Cevap: Malesef. Davetiyeler toplu basıldığı için en az 1000 adet basılıyor. 400 adet
basılsın aynı fiyat ödeyelim diyenlerde oluyor. ama yinede malesef diyoruz.
çünkü baskılarımız en az 1000 adettir.

Seçtiğim Davetiye Örneğini Numune Gönderirmisiniz

Elimizde basılmış olarak varsa evet. Davetiye örneğini göndermemizdeki amaç baskı kalitesini ve kağıt gramajını göstermek içindir.

Ben 1500 adet davetiye istiyorum

Davetiyelerimiz 1000 ve katları şeklindedir. 1500 değil 2000 adet basmak zorundayız.

Davetiye Modellerinizi Beğendim Şimdi Ne Yapmalıyım?

Sitemizdeki davetiyelerden beğendiğiniz bir modeli seçiyorsunuz. Üstünde davetiye katalog numarası vardır. 12/452 gibi veya beğendiğiniz davetiyedeki gelin damat ismini açıklama bölümüne yazıyorsunuz.
Davetiyede belirtilen bölümleri eksiksiz doldurduktan sonra Davetiyeniz resimli olucaksa eğer resim gönder bölümünden de resimleri yollayarak formu bize yolluyorsunuz.
Gün içinde sizin mail adresinize ön izleme gönderilir. Beğenirseniz bize davetiye yi beğendik. yazım hatası yoktur kabul ediyouz diye mail atıyorsunuz.
Öncelikle beğendiğiniz modelin üzerindeki katalog numarasını veya Davetiyenin üzerindeki Gelin Damat Adını formdaki katalog numarasına yazınız.
Daha sonra davetiyenizin (eğer resimli davetiye olacaksa) resimlerinizi aymerkez@gmail.com adresine ayriyeten mail olarak gönderiniz.
Gönderdiğiniz bilgiler doğrultusunda davetiye formundaki mail adresinize Gün içerisinde ön izleme gönderilecektir.
Gelen ön izlemeyi kontrol ettikten sonra davetiyenizde eğer bir eksiklik veya değişiklik yoksa yanıtla bölümünden davetiyenin yazım hatası yoktur. Son halini kabul ediyorum diyor, altına alıcı adres ve telefon yazıp gönderiyorsunuz
Size gelen ön izleme yanlış olmuşsa eğer, gelen maile yanıtla bölümünden şu düzeltmelerin yapılmasını istiyorum diyorsunuz. Size tekrar ön izleme gönderiliyor. Tekrar gelen ön izlemeyi kontrol ediyorsunuz. Yazım hatası ve değişiklik yoksa onay veriyorsunuz.
Davetiye Siparişi Verebilmem İçin Ne Yapmalıyım

Sitemizdeki davetiyelerden beğendiğiniz bir modeli seçiyorsunuz. Üstünde davetiye katalog numarası vardır. 12/452 gibi veya beğendiğiniz davetiyedeki gelin damat ismini açıklama bölümüne yazıyorsunuz.
Davetiyede belirtilen bölümleri eksiksiz doldurduktan sonra Davetiyeniz resimli olucaksa eğer resim gönder bölümünden de resimleri yollayarak formu bize yolluyorsunuz. Gün içinde sizin mail adresinize ön izleme gönderilir. Beğenirseniz bize davetiye yi beğendik. yazım hatası yoktur kabul ediyouz diye mail atıyorsunuz.

Ödemeyi Nasıl yapacağım ?

Ödemenizi sitede belirtilen banka hesaplarına yapmanız gerekmektedir. PTT ile ödeme kabul edilmemektedir. Ödemeyi bankamatiklerden masrafsız yapabilirsiniz. bankada hesabınızın olmasına da gerek yoktur. nasıl yapacağınızı bilmiyorsanız YKB bankamatiğin önüne gidip telefonlarımızı ararsanız eğer sizi arkadaşlarımız

Davetiyeler Zamanında elime ulaşır mı ?

Türkiyenin her bölgesine (Bulunduğu yerde Aras kargonun olması ve de o bölgede günlük çalışıyor olması kaydıyla) 7 günde teslimat garantisi ile çalışıyoruz. Normalde 3-4 günde teslim ettiğimiz işi her türlü ihtimali değerlendirip 7 günlük süreyi mecbur tutarak Davetiye siparişinizi kabul ediyoruz. 6 günde teslim garantisi isteyenlere prensibimiz gereği vede ortalama 3-4 günde teslim etmemize rağmen üzülerek hayır diyoruz. ” Bizim ana prensibimiz kimseyi mağdur etmemek, kimseyede mahçup olmamaktır.”

Davetiyelerin Teslimatı Nasıl Yapılıyor?
Size Nasıl Güvenebilirim ?

Sanal ortamda alışverişlerin pek güvenli olmadığı doğrudur. Müşterilerimiz haklı olarak güven sorunu yaşamaktadır. Ama aynı sorun bizim içinde geçerlidir.
Ödemeyi banka havalesi ile yapacağınızdan dolayı sorun yoktur. Sizden kargo veya ptt ile ödeme istememizin sebebi budur. Bankada mevcut adres ve telefonlarımız , iş yeri kaydımız bellidir. Sitemizde bazı müşterilerimiz iletişim telefonlarını davetiye üzerlerine yazdırmışlardır. bu numaralardan da arayıp hakkımızda bilgi edinebilirsiniz.

Davetiye Baskısında hata olursa ?

Davetiyeler hazırlanırken önce tarafımızdan tashih edilmektedir. Daha sonra sizinde kontrol etmeniz için ön izleme gönderilmektedir. ön izlemeyi kontrol ettikten sonra eğer bir yanlış varsa yanıtla bölümünden …. belirtilen değişikliklerin yapılmasını talep eder yeni ön izlemeyi istersiniz. Veya herhangi bir hata veya değişiklik yoksa ” Son gönderilen Davetiyenin ön izlemesini kontrol ettim. Yazım hatası yoktur”
diye yazıyorsunuz. Altına alıcının Adı soyadı, adresi ve telefonu yazıp bize mail atıyorsunuz. Bu davetiyenin onayını cep telefonuna mesaj olarak ta atabilirsiniz.
Yazım hatası değil de Davetiye Baskısın da hata olduysa eğer sizden ek ücret istemeden hemen yenisini gönderiyoruz. (Normalde Hatalı baskı Kalite kontrol’ den geçmez. Yenisi otomatik basılır)

700 Adedi farklı 300 adedi farklı olur mu ?

Maalesef bizim baskılarımız en az 1000 adet veya katlarıdır (1000, 2000, 3000 gibi) Nedeni Toplu baskılardır. Ucuz olmasının sebebi de budur. 500 adedini şu adrese 500 adedinide bize gönderirmisiniz diyede soranlar oluyor. Paketleri ayırma ve sayma imkanımız olmadıığı için yapamıyoruz ama şu şekilde olabilir ancak. 2000 adet yaptırırsınız 1000 adedi dediğiniz adrese 1000 adedinide size gönderebiliriz.

Davetiye Örneklerinden Numune Gönderir misiniz ?

Daha önce basılmış örneklerden numune gönderebiliriz. Fakat kargo bedeli olarak 8 tl yatırıp haber vermeniz gerekmektedir. Karşı ödemeli olarakta olsa ödeme yapmadan örnek gönderemiyoruz. Nedeni şu; davetiye örneklerini gönderiyoruz. Müşterimiz evinde olmuyor, veya adresi tam belirtilmiyor veya o arada vazgeçiyor almıyor. kargo iade geliyor. Türkiye genelini hesab ettiğimizde iade edilen kargolar bütçemizde göze gelir seviyeye gelince bizde kargo bedelini alıyor ücretsiz gönderiyoruz.

Davetiyemin Resimli olmasını istiyorum!

Resim eğer CD de kayıtlı ise bize formu doldururken en alttaki resim ekleme bölümünden ekleyip gönderiyorsunuz. adresinden adınızı soyadınızı ve mailinizi yazıp Davetiye Formunu da doldurup göndermeniz gerekmektedir.

Davetiyelere Zarflar da dahil mi?

Zarflar dahil değil. Resimli davetiyelere zarf gerekmiyor. davetiyenin arkasında sayın ibaresi yeri ve altında çizgisinin üzerine isim yazılıp verilmektedir. Ama isteyene zarfı toptan fiyatına temin etmekteyiz.

Davetiyeler neden bu kadar ucuz ?

1) Davetiyeler Türkiyenin her tarafından gelen siparişler toplanarak basılmaktadır. Yaklaşık 40 davetiye birlikte basılınca maliyet 40′ a bölünüyor. Böylelikle normalde 1000 adet davetiye 750 TL olması gerekirken 80 TL oluveriyor.
2) Pahalıysa kalitelidir diye düşünmek yerine hem kaliteli hemde fiyat uygun olmalı diyoruz.

Düğün Davetiyeleri

Kaliteli Davetiye

Normal Davetiyeler:

Davetiyelerimiz bristol kağıt dediğimiz fotoğraftan biraz kalın olan kartpostal kağıdı kalitesinde bir kağıda basılmaktadır. Üstü selefonlu ve parlak arkası normal kartpostal arkası gibi hafif mattır.
Çift tarafı renkli davetiyeler:
Kuşe kağıda basılmaktadır. Her iki tarafıda renkli ve selefonludur

Düğün Hatırası Bir Davetiye

Davetiyenizin kalıcı olmasını istiyorsanız güzel bir tasarım şart. Hem göze hitap edecek hemde ekonomik olacak. Bunun ikisinin bir arada olması firmamızın davetiyeleri toplu yapması sayesinde olabiliyor

Nasıl bir davetiye olmasını istersiniz?

Davetiyenin tasarımlarında sizlerin düşüncenize ihtiyacımız oluyor. Biz her ne kadar tasarımcı olsakta bazen müşterilerimizin parlak fikirleri sayesinde değişik davetiyeler öne çıkmaya başlıyor.

Daha fazla oku...